Rezervasyonlar

SofiaAirportTransfer, sizin tarafınızdan sağlanan bilgilere dayanarak havalimanı transferi, uzun mesafe veya yerel seyahatler için e-posta yoluyla size bir fiyat teklifi gönderecektir. SofiaAirportTransfer, başlangıçtaki yolculuğa, yolcu sayısına ve gerekli araç tipine ilişkin herhangi bir materyal değişikliği durumunda, fiyat teklifinde düzeltme yapma hakkını saklı tutar.

Havalimanı Transferleri

Taksi rezervasyonu yaparken, havayolu şirketinizin gerekli kıldığı check-in süreleri ve trafik koşullarından kaynaklanan olası gecikmeler için yeterli zamanı göz önünde bulundurma zorunluluğunuz vardır. SofiaAirportTransfer, varacağınız yere ulaşmak için gerekli zamanı göz önünde bulundurmamanızdan ve yolcuların rezervasyon yapılan saatte alınacakları yerde hazır bulunmamalarından kaynaklanan olası gecikmelerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bagaj

Bagaj ve yolcu sayısına uygun bir araç tipi için sipariş vermeniz gerekir. SofiaAirportTransfer, aşırı miktarlarda bagaj yüklerinin taşınmasını garanti etmez. Lütfen yaşı ne olursa olsun her bir çocuğun birer yolcu olarak dikkate alınacağını ve her biri için ayrı bir koltuğa gerek duyulduğunu unutmayın. Bebek/Çocuk koltuğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kayak veya snowboard ekipmanı, tekerlekli sandalye vb. eşyalar taşımanız gerekiyorsa, lütfen bunu rezervasyon sırasında belirtin.

Uçuş Rötarları

SofiaAirportTransfer daima şoför havalimanından ayrılmadan önce uçuş rötarlarını kontrol edecektir. Ancak yalnızca Havalimanı Web Sitelerinde verilen bilgilere de güvenebilir. Uçuş rötarlarını beklemek için ekstra ücret TALEP ETMEYİZ.

Rezervasyon Onayı

fiyat teklifini kabul ettikten sonra, lütfen rezervasyon onayınızı dikkatlice kontrol edin ve olası hatalar ve değişiklikler için SofiaAirportTransfer’i acilen bilgilendirin. SofiaAirportTransfer, doğru bilgi vermemenizden kaynaklanan olası gecikmelerden veya fiyat artışlarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Ödeme

Ödemeler varış noktasına ulaşıldığında nakit olarak, PayPal ya da banka transferi aracılığıyla yapılabilmektedir. Bulgar Levası, Euro, İngiliz Sterlin veya ABD Doları olarak nakit ödeme kabul ediyoruz. PayPal ve banka transferi ödemeleri için ek ücret uygulanacaktır. Gidiş-dönüş transferler için, ödemelerin %50’si varış noktasında, %50’si ise kalkış öncesinde yapılır.
Fatura e-posta ile doğrudan size gönderilir veya şoförünüz tarafından el yazısıyla doldurulan kartvizit şeklindeki fatura sunulur. Lütfen e-posta ile gönderilecek olan faturanın size en geç 48 saat içinde ulaşacağını unutmayın.