Özel Şoförlük Hizmetleri

Sofya’ya iş ziyaretinde mi bulunacaksınız? Saat başına ücretlendirilen İdari Sofya Şoförlük Hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyarız.

Havalimanından kalacağınız otele, önemli toplantıların birinden diğerine, bir yerden başka bir yere, Şoförlük Hizmetimiz en değerli varlığınız olan zamanınızı maksimum düzeyde verimli şekilde kullanmanızı sağlar! Taksiyle uğraşmak ya da yoğun trafikte araç kullanmak yerine, verimli bir şekilde çalışabilir, telefon görüşmeleri yapabilir, sonraki toplantılarınız için hazırlık yapabilir ya da sadece dinlenebilirsiniz.

Sofya Şoförlük Hizmeti saatlik olarak ücretlendirilen gerçekten özelleştirilebilir bir hizmettir! Nerede ihtiyacınız olursa olsun şoförünüz ve aracınız orada olacaktır. Tam anlamıyla bir esneklik ve konfor ile zahmetsizce seyahat edebilirsiniz. İster dinlence amaçlı isterse iş amaçlı, seyahatlerinizde özel şoför tutmanız ziyaretiniz sırasında size tam anlamıyla bir esneklik sunacaktır.

Sofya’daki ve Bulgaristan’ın diğer bölgelerindeki idari şoförlük hizmeti yelpazemiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen info@sofiaairporttransfer.com adresinden bizimle irtibata geçin ya da 7/24 +359 878 208700 numaralı Acil Yardım Hattımızı arayın.

PROFESYONEL ŞOFÖRLER

Şoförlük Hizmetimiz trafik ve yol koşullarını, otel ve ofis binalarının yerlerini bilen İngilizce konuşan kalifiye şoförler tarafından yürütülmektedir. Şoförlerimiz size yemek yenilecek ve alışveriş yapılacak yerler, görülmesi ve yapılması gereken şeyler hakkında tavsiyelerde bulunarak rehberlik edebilir.

KARŞILAMA ve SELAMLAMA

Profesyonel şoförünüz sizi almak için Havalimanı gelen yolcu kapısında, otel lobisinde veya adresinizde hazır bulunacaktır. Konforlu bir donanıma sahip olan aracımıza binin ve şoförünüzün sizi rahat ve güvenli bir şekilde varacağınız yere bırakmasına izin verin.

REZERVASYON

SofiaAirportTransfer rezervasyon için 7/24 açıktır. Seyahat rezervasyonlarınızı web sitemizden çevrimiçi olarak ya da +359 878 208700 numaralı Acil Yardım Hattımızı arayarak kolayca yaptırabilirsiniz. Acentemiz e-posta aracılığıyla size bağlayıcı fiyat teklifi bulunan bir rezervasyon onayı gönderecektir.

ÖDEME

Şeffaf fiyat politikası ve en iyi fiyat garantisi. Sunulan fiyatlar sizin tam olarak ödeyeceğiniz fiyattır, geçiş ücreti veya yakıt için herhangi bir gizli ücret söz konusu DEĞİLDİR! Ödemenizi şoförünüze kolayca nakit olarak yapın. Şirket müşterileri için, özel bir aylık fatura düzenleyebiliriz.

BusinessPrestigeMinibüs
Mercedes-eclass-x8Mercedes-s-class-x2Mercedes-Vito
ARAÇ TİPİMercedes E ClassMercedes S ClassMercedes Vito 8+1
SAAT ÜCRETİ25 €45 €30 €
YARIM GÜN
5 SAAT/50 KM DAHİL
90 €160 €110 €
DAHİL TAM GÜN
8 SAAT/100 KM DAHİL
140 €260 €160 €
EKSTRA KM0.25 €0.45 €0.30 €