• HAVALİMANINDAN TRANSFERE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

  Özel havalimanı transferi ile stressiz bir şekilde tatilinize başlayın. Şimdi rezervasyon yaptırın! Varacağınız yere konforlu, zamanında ve ekonomik bir şekilde ulaşın!

 • TÜM KAYAK MERKEZLERİNE TRANSFERLER

 • ŞU NOKTALARA 7/24 AYRICALIKLI TRANSFERLER:

  BANSKO
  BOROVETS
  PAMPOROVO

  ŞİMDİ REZERVASYON YAPTIRIN
 • HIZLI, GÜVENİLİR, GÜVENLİ

  Otobüs Fiyatına Özel Transferler

BULGARİSTAN’DAKİ ÖNDE GELEN KAYAK MERKEZLERİNE VE SAHİL TESİSLERİNE DÜŞÜK MALİYETLİ TRANSFERLER. EN İYİ FİYAT GARANTİSİ. ÇEVRİMİÇİ VEYA TELEFONLA KOLAY REZERVASYON. ŞİMDİ REZERVASYON YAPTIRIN, VARDIĞINIZDA ÖDEYİN. KREDİ KARTINA GEREK YOK.

EN POPÜLER VARIŞ NOKTALARIMIZ

HAKKIMIZDA

SofiaAirportTransfer, Bulgaristan’daki çeşitli bölgeler arasında DÜŞÜK MALİYETLİ HAVALİMANI TRANSFERLERİ konusunda uzmanlaşmış bir Sofya Havalimanı merkezli bir firmadır. Tüm KAYAK, DENİZ ve SPA merkezleri hizmet sunduğumuz varış noktaları arasındadır. Standart otomobiller, minivanlar, minibüsler ve limuzinlerden oluşan geniş bir konforlu araç yelpazesinden faydalanarak, tüm talepleriniz karşılayabilmekteyiz. İngilizce konuşan deneyimli sürücülerimizin size konforlu bir transfer sunacaklarından ve sizi daima varacağınız yere tam zamanında ulaştıracaklarından şüpheniz olmasın. SofiaAirportTransfer piyasadaki en düşük yerel fiyatları sunar. Size sunduğumuz fiyatlar sizin tam olarak ödeyeceğiniz fiyattır, herhangi bir gizli veya ek bir ücret söz konusu değildir.

Özel havalimanı transferi ile stressiz bir şekilde tatilinize başlayın.Şimdi rezervasyon yaptırın! Varacağınız yere konforlu, zamanında ve ekonomik bir şekilde ulaşın!

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR HİZMET

 • %100 ÖZEL TRANSFER

  Araç yalnızca sizin için özel olarak ayrılacaktır. Artık başka yolcular veya uçuşlar için beklemek yok.

 • KİŞİ BAŞINA DEĞİL, ARAÇ BAŞINA SABİT FİYAT

  Şehirler arası çalışan otobüslerden ve halk otobüslerinden daha düşük fiyatlarla aileler veya arkadaş grupları için muazzam bir değer.

 • UÇUŞ GECİKMELERİ İÇİN EKSTRA ÜCRET YOK

  Uçuşunuzun gecikmesi halinde, şoförünüz sizi bekleyecektir. Gece (gece yarısı) yolculukları için ek bir ücret söz konusu değildir.

 • VARDIĞINIZDA NAKİT ÖDEME YAPIN

  Euro, Sterlin veya ABD Doları olarak nakit ödeme kabul ediyoruz. Önceden peşin ödeme yapmanıza gerek yok.

 • ESNEK SERVİS VE DESTEK HİZMETİ

  Önde gelen tüm kayak merkezlerinde hazır durumda bulunan araçlarımızla, zorlu durumlarda muazzam bir esneklik sunuyoruz.

 • 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

  SofiaAirportTransfer’in operatörleri +359 878 208700 numaralı Acil Yardım Hattında size yardım etmek üzere hazır durumdadır.

YILDAN YILA MÜŞTERİLERDEN MUTLU GERİ DÖNÜŞLER

Fred Tourman

I would like to thank you for your services while our trip in Bulgaria, your drivers were always at the right time waiting for our transfer.
Next time we’ll travel again to Bansko we’ll choose again your company.

Fred TourmanUK
Tamara Jureva

Just a quick note to say thank you for all your help in booking a mini bus for our friends holiday in Sunny Beach, we had a fantastic time, and couldn’t fault your service. Once again thank you.

Tamara JurevaRussia
Laura and John O’Connor

I would like to take this opportunity to thank you for a great service you have given us this year. We have used your taxi’s five times by our self and recommending you to family and friends using our apartment and we will continue to use your company in the future.

Laura and John O’ConnorIreland